Mehmet aydının yat sefası!
Çiftlink bank kurup milleti dolandırıp yurt dışına kaçan tosuncuk lakaplı mehmet aydın aldığı yat ile sevgilisiyle tatil yapıyor

Çiftlik Bank sahibi için işte detaylar, Çiftlik Bank'ın sahibi yani Mehmet Aydın kimdir, tosuncuklakaplı mehmet aydın  kaç yaşında 27 yaşında olan Çiftlik Bank sahibi Mehmet Aydın asıl geçimini arıcılıkla sağlarken bu projeyi üretiyor. 

Çiftlik banka ilk etapta oyun olarak geliştirenlerin biriken paralarla 4-5 ay sonra Bursa İnegöl'de 250 büyükbaş hayvan kapasiteli bir çiftlik açıyor, Beyni pazarlamacı olarak çalışan tosuncuk bilgisayar yazılımcısı Mehmet Aydın internet üzerinden yüksek karlı vaadiyle sanal hayvan satan çiftlik banka kurdu. 

Çiftlik bank tosun lakaplı mehmet aydın  2 yılda topladığı paralarla kayboldu. 

Çiftlik bank mehmet aydın 80000 kişiden Tokatladığı 511 milyon lira ile resmen sırra kadem bastı. 

Üstelik Mehmet aydın olarak bildiğimiz bu genç birinin adı da başka çıktı gerçek adı, Eren Çakar olan çiftlik bank sahibi Egomanist ismi ile birlikte 2013-2014 yıllarına kadar arabesk rap yaptı. 

 Çiftlik bank işi tutunca tosuncuk uruguay pasaportu çıkarttı ve ülkelerimiz arasında diplomatik ilişkilerinin olmaması yani Uruguay ne kadar suçlu olduğu bilinse!de  çiftlik bank tosun'u bize teslim etmeyecektir. 

Şu anda yat alıp tatil keyfi yapan tosuncuk lakaplı mehmet aydın yaptığı sevgilisiyle aldığı yatta tatil keyfi yapıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları