Jennifer Lopez Antalya'da konser verecek.!
Jennifer Lopez Antalya'da The Bodrum Edition, Regnum carya, Regnum Carya golf & spa resort, Regnum carya Hotel, de konser verecek.

Jennifer Lopez Antalya'da konser verecek.!

    • Jennifer Lopez Antalya'da The Bodrum Edition, Regnum carya, Regnum Carya golf & spa resort,  Regnum carya Hotel, de konser verecek.

Latin müziğinin sevilen sanatçısı Jennifer Lopez Regnum Carya Live in Concert kutlama günlerinde 6 ağustos gecesi Antalya Serik'te The Bodrum Edition, Regnum carya, Regnum Carya golf & spa resort,  Regnum carya Hotel, de  konser verecek.

Latin müziğinin ünlü isimlerinden olan Jennifer Lopez 'Regnum Carya Live in Concert'  kutlamaları günlerinde Antalya'nın Serik  ilçesinde The Bodrum Edition, Regnum carya, Regnum Carya golf & spa resort,  Regnum carya Hotel, de  gece geç saatlere kadar konser verecek.

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezi, Regnum Carya Otel'de geçen sene başlayan ve dünya starlarını sahneye çıkarmayı amaçlayan Regnum Carya Live in Concert, de dünya çapında hayranları olan, Latin müziğin ses sanatçısı Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Jennifer Lopez'in konseri olacak.

Bu sene içerisinde meşhur beyzbolcu  A-Rod ile evleneceklere duyuran Jennifer Lopez, Evlenmeden hemen önce çıkacağı 

'It's My Party' turnesi öncesi Antalya Serik'te The Bodrum Edition, Regnum carya, Regnum Carya golf & spa resort,  Regnum carya Hotel, de 6 ağustos gecesi konser vereceğini açıkladı.

Rakipleri arasında Andrea Bocelli, Rihanna ve Pitbull gibi ünlü isimlerin de bulunduğu listelerde başı çeken Jennifer Lopez'in ünlü şarkılarını seslendirecek.

Jennifer Lopez'in Bu yıl yeni çıkan single'ı Medicine'ı ve  içerisinde bulunan On The Floor, Aint It Funny, Love Don't Cost a Thing'in gibi dünyaca duyulmuş hit şarkılarını seslendirecek.


Sağlıklı Bir Yaşam İçin..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları