Ben Tahir Kavri, herkesin ağzıyla asılsız manşetler yapan biri değilim
Hiç merak Etmeyiniz Herkes Birbirleri İyi Tanır...
Özel Haber Tahir Kavri

Ben Tahir Kavri, herkesin ağzıyla asılsız manşetler yapan biri değilim

Ben herşeyi çerçevede ele alınırım. 

Ben doğrularıyla bu yolla çıkmıştım. Arkamdan yapılan dedikodularla ve kıskançlıklarıyla hiç bir yere varamazsınız.  Zaten benim ahım onlara kalmadıki! Ortama çıkacak yüzleri yüzleri yok. Yüce Allah'ımı ahımı onlara bırakmadı.

O dedikoduculara şunu aktarıyorim; Kim kiminle nasıl nikah kıyıyorlarsa kıysınlar... Bana dokunan yılan başına nasıl bela almış, farkında değil.

Tarlada izin yok. Partilerde yüzün yok. Halkta ise umutunuz hiç yok.

Başarımı görüyorsunuz o nedenle arkamda dedikodularla ve kıskançlıklarıyla hiç bu yerlere varamazsınız. Sizler ne derseniz deyin, sizler benim öngörülerimin ve doğru tespitlerimin çok isabetli olduğunu iyi biliyorsunuz. Benimle çıkarlarınız için hep benimle çalıştın değil mi. Yoksa benimle niye birlikte adım, adım olaydınki.

Geçmişlerinizle geriye doğru olan arşivlerinizde herkes bilyor. Ama sen sen ol, dersine iyi çalışarak geç kalma. Çünkü zamanız kalmadı. Doğruluk için derslerinize iyi çalışınki, yalan, dolan, kıskançlık, dedikodularla üstüne kalem çekiniz. Doğru yolda olunuz. Yoksa! Tarlada izin olnaz. Partilerde yüzün olmaz. Halktan ise umutunuz hiç olmaz. Bende sizlere bir tavsiyem olsun.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları